Gazeta codzienna

Sztuka. Kultura. Nauka.

* * *
Merkuriusz Polski dzieje wszystkiego świata w sobie zamykający dla informacji pospolitej. Od 3 stycznia 1661.
czwartek, 29 luty, 2024 - 09:43

Przeciwnik gejów i lesbijek zdziwił opinię publiczną uprawiając homoseksualny seks w swoim biurze

sob., 18/11/2017 - 12:14
Kategoria: 

W stanie Ohio trwa zdziwienie lokalnej opinii publicznej po tym jak czołowy stanowy polityk - homofob został przyłapany w swoim biurze na uprawianiu stosunku seksualnego z innym mężczyzną. Głoszący że małżeństwo jest "tylko związkiem między kobietą i mężczyzną" polityk był zwany "sumieniem ruchu konserwatywnego". 

Wg serwisu Independent.co.uk, sprawa wyglądała następująco: Polityk z Ohio, który rutynowo zachwalał wiarę chrześcijańską i sprzeciwiał się prawom gejów i lesbijek, zrezygnował po tym, jak został przyłapany na seksie z mężczyzną w swoim biurze. Wes Goodman, konserwatywny polityk z Ohio, był mężem kobiety, która jest asystentem dyrektora corocznego wiecu antyaborcyjnego znanego jako March for Life. Konserwatywny polityk, który promował "wartości rodzinne", był wg relacji zaobserwowany podczas uprawiania seksu z mężczyzną w swoim biurze. Mężczyzna ów nie był zatrudniony przez polityka.

Według "Columbus Dispatch" obserwator aktu uprawiania seksu w biurze, doniósł o tym szefowi legislatury Ohio House, Mike'owi Dittoe, o tym co zdarzyło się we wtorek po południu. Pan Dittoe odpowiedział, informując House Speakera Republikańskiego Cliffa Rosenbergera, który z kolei spotkał się z Goodmanem. 33-latek, który został nazwany "sumieniem konserwatywnego ruchu", zrezygnował ze stanowiska z powodu "niewłaściwego zachowania" wkrótce po tym spotkaniu. Pan Goodman, którego biogram na Twitterze opisuje go jako "chrześcijanina". amerykańskiego, konserwatywnego i republikańskiego, bardzo często twierdził, że "naturalne małżeństwo "występuje tylko między mężczyzną a kobietą.

"Zdrowe, żywe, kwitnące rodziny kierujące się wartościami są źródłem dumnej historii Ohio i kluczem do przyszłej świetności Ohio", czytamy na jego stronie politycznej kampanii którą prowadził, i która właśnie została przeniesiona w tryb offline.

Komentatorzy piszą: "Myślę, że często ci, którzy krzyczą najgłośniej, że są przeciwko czemuś, po prostu desperacko próbują stłamsić i ukryć swoje własne tendencje.". Inni się śmieją z określenia jakiego używano wobec tego polityka (mianowano go przed tym zdarzeniem "sumienie konserwatywnego ruchu"). Jeden z komentujących dziwi się że tak wielu homofobów okazuje się być gejami.

Tekst opracowano cytując komentarze jak i sam artykuł -  na podstawie serwisu Independent.co.uk, tekst "Anti-LGBT politician resigns after being 'caught having sex with man in his office'
Wes Goodman resigns for 'inappropriate conduct',", autor: Maya Oppenheim @mayaoppenheim, 19 godzin temu. Tłumaczył. A. F.